Danas se u Orašcu obeležava Dan državnosti, u znak sećanja na 15. februar 1804. kada je počeo Prvi srpski ustanak i kada je 1835. proglašen prvi srpski Ustav.
Ovom prilikom na centralnoj državnoj ceremoniji obratila se predsednica Vlade Srbije, Ana Brnabić i doživela da bude izviždana.
Skupu je trebao da prisustvuje i Aleksandar Vučić, ali s obzirom da se on ne pojavljuje na mestima gde ne budu isključivo njegovi botovi iz svih krajeva Srbije, odlučio je da ipak ne dođe u Orašac.
Čestitamo svima Dan državnosti.
Loading...
Pozdrav za Anu,Vučića,ostale članove vlade. Ovo je nedozvoljeno u svim uređenim državama. Srbija spada u te uređene države. Ove zvizdače treba strogo kazniti.A posebne kazne za njihove nalogodavce,ulični šljam.
Zar ovo nije gospodin? Sramna vlada i sramna dela njihova !
Koja je to budalina taj Kamenko, mora da su ga drogirali sendvčima sa Jovanice pa baljezga. Svako dobije šta je zaslužio.