Uhapšen LONČAREV ŠEF OBEZBEĐENJA IZ BIE kao deo kriminalne grupe

Mlađan Klikovac, pripadnik BIA uhapšen pod sumnjom da je deo kriminalne grupe koja se bavila prinudom, ne samo da je bio šef obezbeđenja ministra zdravlja Zlatibora Lončara, već se u spisima policije vodio kao saradnik Zemunskog klana.

Izgleda da se klupko odmotava, a nameće se nekoliko pitanja.

Kako je moguće da je pripadnik BIA koja treba da se bavi bezbednošću zemlje, osoba koju je MUP Srbije u spisima vodio kao saradnika Zemunskog klana?

Koliko dugo je kao pripadnik BIA Klikovac bio član kriminalne grupe i kako je moguće da to niko nije sprečio?

Da li je Zlatibor Lončar prvi ministar zdravlja u istoriji Srbije i jedini u Evropi koji ima obezbeđenje?

Lončar sa Zemunskim klanom…

Ko je izabrao da upravo Klikovac vodi računa o bezbednosti Lončara?

Kada se analizira ovo hapšenje i činjenica da se Klikovac u policijskim spisima vodio kao saradnik Zemunskog klana, nemoguće je, a ne prisetiti se da je Zlatibor Lončar 2002. godine kupio stan od Jelene Kalinić, supruge pripadnika ozloglašenog Zemunskog klana Sretka Kalinića. Nemoguće je, a ne prisetiti se i Lončarovog nadimka „doktor smrt“ – sa beogradskog asfalta.

Mnogo je pitanja, a malo odgovora. Zar ne?

Da podsetimo, pored Lončarovog pratioca Mlađana Klikovca, pripadnika BIA, u akciji policije uhapšen je i Božidar Stolić, inspektor SBPOK-a, ali i Slađan Konstantinović, brat Ninoslava Konstantinovića, pripadnika Zemunskog klana. On je svojevremeno hapšen zbog ubistva Vladimira Lukića, navijača Rada.

Više o ministru poznatijem pod nadimkom „Doktor smrt“ pročitajte u članku ispod.

Podeli
Updated: 29 септембра, 2021 — 10:43 pm

1 Comment

Add a Comment

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *